AKTUALNOŚCI \ Diecezjalny Dzień Wspólnoty w Płocku

Diecezjalna Diakonia Jedności serdecznie zaprasza wszystkich Księży prowadzących w tym roku oazy i związanych z Ruchem Światło-Życie; diakonów, kleryków WSD w Płocku, animatorów i uczestników oaz na Diecezjalny Dzień Wspólnoty, który odbędzie się w niedzielę 31 sierpnia w parafii św. Bartłomieja (Fara) w Płocku, z udziałem Ks. Bp Piotra Libery. Bardzo gorąco pragnę zaprosić również cały Domowy Kościół naszej diecezji z ks. Andrzejem Pieńdykiem – Moderatorem Domowego Kościoła. Nasze świętowanie rozpoczniemy wspólną modlitwą o godzinie 15:00 w kościele parafialnym. Na Dniu Wspólnoty będzie możliwość zakupienia materiałów formacyjnych do pracy w małych grupach w parafii. Księży zapraszam do koncelebry i proszę o zabranie alby i stuły. Prosimy wszystkich o zabranie kanapek. Radością dla oazowiczów i dla mnie będzie obecność księży, młodzieży, dorosłych i tych wszystkich, którzy czują się związani z charyzmatem Ruchu Światło-Życie.

Program Diecezjalnego Dnia Wspólnoty

14:30 Recepcja uczestników