AKTUALNOŚCI \ Wybierz życie

Wybierz Życie "Wybierajcie więc życie, abyście żyli wy i wasze potomstwo." (Pwt 30, 19)

Human Life International - Polska Nie pozwólmy na wprowadzenie gender do Polski Drodzy Przyjaciele! 26 września 2014 r.

Trwa wielka batalia o Polskę.

Wprowadzenie antychrześcijańskiej ideologii gender do naszego życia społecznego spowoduje zmiany, które można porównać z chińską rewolucją kulturalną.

Nie możemy na to pozwolić. Ratyfikacja „wisi na włosku” Ustawa ratyfikująca konwencję „genderową” wisi dosłownie na włosku. Przegrana w Sejmie podczas drugiego czytania to zgoda na zmuszenie nas wszystkich do przyjęcia obcej ideologii. Wprowadzi ona obowiązek promowania środowisk LGBT, zmieni wychowanie do życia w rodzinie na agresywną edukację seksualną z elementami promocji zachowań homoseksualnych dla naszych dzieci. Otworzy drzwi dla pełnej legalizacji aborcji na żądanie.

Rodzina, chrześcijańska kultura i wiara będą „wykorzeniane” i uznane za „opresyjne”. To są wyrażenia często powtarzające się w zapisach tej konwencji. Nie będzie jak się bronić Z czasem prawo krajowe zostanie dostosowane do zapisów konwencji i każdy, kto się będzie sprzeciwiał będzie karany, np. rodzice, którzy będą protestować przeciwko propagandzie homoseksualnej w szkole. Rozgłośnie katolickie za mówienie prawdy na temat rodziny chrześcijańskiej będą zagrożone utratą licencji. Nikt nas nie będzie pytał o zdanie, zostaniemy zmuszeni (my i nasze dzieci) do przystosowania się do nowej sytuacji społecznej. Jest to także wyjątkowo groźne dla przyszłości Kościoła.

Więcej na temat konwencji Patrz Ordo Iuris dokument (PFD)

Ręka Boża nad nami

Już dwukrotnie udało się usunąć głosowanie nad ratyfikacją konwencji z obrad Sejmu i przesunąć w czasie. Ostatni raz stało się to wczoraj! Po burzliwej, ale krótkiej debacie sprawę przekazano do zaopiniowania kolejnym komisjom sejmowym. Wróci prawdopodobnie na następnym posiedzeniu Sejmu za dwa tygodnie. Biorąc pod uwagę determinację feministek i naciski z ich strony oraz lewicowe tendencje obecnego rządu ten sukces można potraktować w kategorii cudu.

Bogu niech będą dzięki!

Zrobiliśmy już bardzo dużo: liczne wystąpienia w mediach i petycje do władz, artykuły, listy, społeczne protesty. Wielka modlitwa, także płynąca z Jasnej Góry!

To bardzo wiele. Nie wolno spocząć na laurach Tylko wielka mobilizacja i potężny protest społeczny, który będzie rzutował na wynik wyborów, może ochronić Polskę przed wejściem w strefę opanowaną przez ideologię genderową. Potrzebna jest wielka modlitwa Nie ustawajmy w gorącej modlitwie.

Polska Federacja Ruchów Obrony Życia wzywa do czuwania nocnego w tej intencji nocy 3 na 4 października.

Przyłączmy się, organizując podobną modlitwę także w swojej parafii lub po prostu towarzysząc duchowo.

Prośmy naszych biskupów i proboszczów, aby ponownie zabierali głos w tej sprawie.

Liczymy na każdego z Was!

Protestujmy w każdy możliwy sposób.

Idźmy do posłów, zwłaszcza PSL i PO oraz niezrzeszonych. Dzwońmy do biur poselskich, piszmy do nich e-maile i listy. Im większy będzie niepokój społeczny, tym większą mamy szansę na wygraną. Ta sprawa jest niezwykle ważna!

W imieniu KPLŻ Ewa Kowalewska Nadal można podpisać się pod protestem

Patrz citizengo.org

Wspomóż Obronę Życia:

1. Dokonaj wpłaty za pośrednictwem PayPal (PLN) lub PayPal € (EUR)

2. Skorzystaj z możliwości dokonywania wpłat kartą przez internet (PLN) Za pomocą karty płatniczej Visa lub MasterCard albo przelewem online możesz wspomóc naszą działalność w obronie życia dowolną kwotą

3. Pobierz przekaz pocztowy w formacie pdf, wydrukuj i wypełniony nadaj na poczcie lub w banku

4. Wpłać przelewem bankowym na konto

Klub Przyjaciół Ludzkiego Życia