AKTUALNOŚCI \ Tańcem chwalmy Pana w Popowie

„Czyż nie wiecie, że ciało wasze jest świątynią Ducha Świętego, który w was jest,
a którego macie od Boga, i że już nie należycie do samych siebie? Za wielką, bowiem cenę zostaliście nabyci. Chwalcie, więc Boga w waszym ciele!” (1 Kor 6,19-20)

Szczęść Boże!

Domowy Kościół Diecezji Płockiej zaprasza na rekolekcje tematyczna – „Tańcem chwalmy Pana w Popowie ” w terminie od 04.07.2015 do 10.07.2015 r. Rekolekcje zostaną poprowadzone w pięknie położonym nad Zalewem Zegrzyńskim Ośrodku Charytatywno-Szkoleniowym ,,Caritas” w Popowie - Letnisko koło Serocka, na które serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych członków Domowego Kościoła, którzy przeżyli minimum I stopień rekolekcji DK.

Być może temat tych rekolekcji jest zaskakujący lub niezrozumiały.
Bo czy taniec może być duchowy? A tak w ogóle, to po co nam, ludziom taniec?
Jaką rolę odgrywał i odgrywa w historii ludzkości, człowieka?
Co to znaczy modlić się tańcem? Co to znaczy, że moje ciało się modli?
Jaką rolę odgrywa moje ciało w życiu duchowym?
Na te i inne pytania będziemy chcieli znaleźć odpowiedzi podczas tego czasu.
Ufamy, że Duch Święty będzie nas prowadził i już teraz Go o to gorąco prosimy!

Planowany koszt rekolekcji będzie wynosił:
od osoby dorosłej po 560 zł.,
dzieci do 3 lat – bezpłatnie, od 4 - 13 lat (włącznie) po 320 zł., od 14 lat po 380 zł,

Kartę uczestnika i zaliczkę w wysokości 200 zł/osobę – dorośli i 100 zł/osobę – dzieci, należy złożyć i wpłacić do dnia 31.03.2015 r.
Pozostałą kwotę można wpłacić w równych ratach miesięcznych lub jednorazowo najpóźniej w dniu przyjazdu na Rekolekcje.

Wypełnioną kartę uczestnika prosimy przesyłać na adres email para.dk.plock@gmail.com lub pocztą na adres Irena i Andrzej Dołęga 06-300 Przasnysz ul. Nadrzeczna 4 a zaliczkę przelewem na rachunek bankowy nr 68 1240 5295 1111 0000 5042 4074 z dopiskiem „Radość w Popowie”.

Dzieci są mile widziane, będą miały zapewnioną opiekę oraz własny program.

Przy małych dzieciach ("nieprzedszkolne" - 0-3 lata) - ze względu na specyfikę rekolekcji - taniec, wymagana jest jednak własna opiekunka (mieszkająca wspólnie z Wami lub diakonią wychowawczą).

Ponadto w cenie rekolekcji zapewniamy:
• Pobyt w 2 i 3 – osobowych pokojach z łazienkami.
• Ośrodek dysponuje basenami odkrytymi z podgrzewaną i uzdatnianą wodą dla dzieci i dorosłych.
• Dorośli i dzieci mogą korzystać z boisk do gry w piłkę nożną i siatkową.
• W odległości około 6 km od ośrodka istnieje zorganizowana plaża nad Zalewem Zegrzyńskim.

Więcej szczegółów o Ośrodku proszę szukać pod poniższym adresem:

Jeśli są pytania – prosimy pytać.

Irenka i Andrzej Dołęga
para.dk.plock@gmail.com
Irenka – 608 403 668; Andrzej – 606 787 233; telefon stacjonarny - (29) 752 29 56