PRZASNYSZ \ Szlachetna paczka od DK

 

Drogi Współdarczyńco,


Cieszymy się, że razem z nami zmieniasz świat na lepsze!

Miłość wyrażana jest poprzez wrażliwość na drugiego człowieka. Darczyńcy SZLACHETNEJ PACZKI dodatkowo okazują ją w prezencie, który trafia prosto w serca rodziny. Sami wiemy, jak się czujemy, gdy ktoś pomaga spełnić nasze marzenia, zwłaszcza kiedy wydają się nierealne.

Cieszymy się, że jesteś częścią tej radości, którą przeżywała obdarowana rodzina podczas dostarczenia Paczki.Poniżej znajdziesz kilka słów, które chciał przekazać od siebie wolontariusz opiekujący się rodziną oznaczoną kodem MAZ II-2315-056977.
Słowa te kierowane były do osoby, która wybrała rodzinę w systemie i zaprosiła Cię do współtworzenia pomocy. Proszę jednak pamiętać, że wyrazy wdzięczności kierowane są dla wszystkich zaangażowanych w przygotowanie paczki.
 
Relacja ze spotkania z rodziną przy wręczeniu paczki.
Rodzina była bardzo zaskoczona paczkami, Natalia od razu zaczęła je rozpakowywać. Kurtkę, którą dostała, od razu przymierzyła i była nią zachwycona, tak samo jak misiem i butami. Gdy otwierali pudełko z żywnością i Natalia znalazła czekolady, powiedziała do mamy: "Zobacz, ile czekolad! Nigdy tylu nie mieliśmy!". Pani Teresa jest ogromnie wdzięczna za lodówkę. Była bardzo zdziwiona, gdy ją wnosiliśmy, nie wierzyła, że ją dostaną. Rodzina nie wiedziała, w jakich słowach ma podziękować. Pani Teresa i Natalia są wdzięczne za wszystko.
Co chce powiedzieć od siebie rodzina:
Bardzo dziękujemy za te prezenty, za okazaną ogromną pomoc i wspaniałe serce. Nasz Darczyńca to na pewno osoba o ogromnym sercu, jesteśmy mu ogromnie wdzięczne i jeszcze raz serdecznie dziękujemy. Chcemy przekazać życzenia wesołych i rodzinnych Świąt dla wszystkich, którzy nam pomogli.


Foto relacja