CIECHANÓW \ SPOTKANIE OPŁATKOWE

W dniu 16 grudnia 2016 r. - jak co roku w trzeci piątek grudnia odbyło się spotkanie opłatkowe kręgów Domowego Kościoła rejonu Ciechanów.
Spotkanie rozpoczęliśmy Mszą Świętą, a następnie przeszliśmy do ,,Katolika” przy parafii pw. Św. Józefa. Spotkanie przygotowały rodziny z II kręgu przy parafii Św. Piotra.
Po odczytaniu fragmentu z Pisma Świętego, krótkim zamyśleniu na temat Jezusa Nowonarodzonego podzieliliśmy się opłatkiem.
Gospodarzem spotkania był ks. kan. Zbigniew Adamski – proboszcz parafii Św. Józefa, który powitał nas serdecznie - starszych i młodszych oraz dzieci. Podkreślał radość z obecności rodzin i podjął refleksję związaną z hasłem ,,Idźcie i głoście w rodzinie” .
Na spotkaniu gościł również moderator rejonowy ks. Patryk Zawadzki.
P.S.
Każde święta Bożego Narodzenia powinny być dla nas nowym, wyjątkowym spotkaniem z Bogiem, dlatego …

życzmy wam uważnych oczu, które dostrzegą drobne sprawy naszego dnia codziennego i stawiają je w prawdziwym świetle...
życzmy wam takich uszu, które wyłapią wszelkie przemilczenia i półtony...
życzmy wam takich rąk, które nie będą się długo zastanawiać, czy komuś pomóc...
życzmy wam odpowiednich słów w odpowiednim czasie
i życzmy wam kochającego serca, któremu pozwolicie się prowadzić przez życie, aby wszędzie tam, gdzie wy, był i wasz pokój...
życzmy wam miłości, szczęścia, poczucia bezpieczeństwa, wiele dobroci, przez którą człowiek każdego dnia staje się kimś więcej...
życzmy wam spotkań z takimi ludźmi, którzy będą was kochać,
którzy w chwilach trudnych dodadzą wam odwagi, którzy was pocieszą, gdy przyjdzie na was godzina smutku.


Niech Pan błogosławi również naszym nieocenionym kapłanom, którzy tak ofiarnie wspomagają nas w naszych kręgach. Bóg zapłać Wam za opiekę duchową.
 Foto relacja