AKTUALNOŚCI \ Zmarł Sylwek Czarkowski

Kochani - pragniemy podzielić się z Wami smutną dla nas informacją.

Zmarł Sylwek Czarkowski z naszego kręgu DK.  Chorował na serce.

Msza pogrzebowa  będzie w środę 15 lutego o godz. 12.00 w parafii Chrystusa Zbawiciela w Przasnyszu przy ul. Jana Pawła II a  14 lutego o godz. 18.00 w kaplicy szpitalnej będziemy modlili się o to, by Nasz Pan przyjął Jego do grona swoich wybranych w niebie. Modlitwa różańcowa w intencji Sylwka będzie również w dniu pogrzebu o godz.. 11.00 w kaplicy szpitalnej.

Dziękujemy Tobie Sylwku za świadectwo Twojego życia, za przykład jak można ofiarnie i zarazem cicho, bez narzekania nieść KRZYŻ CIERPIENIA. Wypraszaj dla nas u Pana, potrzebne nam łaski.

Tobie Irenko, kochająca Jego żono, składamy z serca płynące słowa współczucia. Dziękujemy  za wspaniałe świadectwo życia, które widzieliśmy, za Twoją ofiarność i troskę o Sylwka, po prostu za PIĘKNY PRZYKŁAD I WZÓR MIŁOŚCI MAŁŻEŃSKIEJ.

Oboje w przezywanym roku formacyjnym „Miłosierni jak Ojciec” byliście …. i nadal jesteście przykładem i wzorem, jak uczynki miłosierdzia praktycznie należy spełniać w życiu. Dajecie świadectwo swoim życiem, jak piękne mogą być owoce miłosierdzia, gdy przylgnie się wspólnie z małżonkiem do Chrystusa a w szczególności  do Chrystusa ukrzyżowanego.

Bóg zapłać za wszystko.

Sylwku prosimy – wstawiaj się za nami u naszego Pana. Irenka pozostaje z nam w kręgu a poprzez Nią i Ty będziesz z nami obecny.

Wdzięczni małżonkowie z Twojego kręgu i cała wspólnota Domowego Kościoła.