PŁOCK \ Zakończenie pracy rocznej DK rejonu płockiego

W dniu 24.06.2017. miało miejsce zakończenie roku pracy Domowego Kościoła z Rejonu Płockiego. O godzinie 18.00 w kościele w Troszynie nasz rejonowy moderator ksiądz Stanisław Pietkiewicz odprawił Mszę Świętą. Cieszy radosne przeżycie Eucharystii, które porywa do śpiewu i wielbienia Boga miejscowych parafian. Po Mszy Świętej  pojechaliśmy do nieodległych Borek, gdzie dzięki serdecznej pomocy Pani Dyrektor Ireny i jej współpracowników, odbyła się pod gołym niebem i przy grillu wspólnotowa agapa. Byliśmy trochę zaskoczeni ilością osób, szczególnie dzieci, ale dostępny plac zabaw, szkolne boisko i specjalnie złożona trampolina zadowoliły wszystkie nasze pociechy. Nasze spotkanie zaszczycił diecezjalny moderator DK ksiądz Andrzej Pieńdyk, co skończyło się śpiewaniem i tańcami. Za ten radosny czas dziękujemy Panu Bogu, księdzu Stanisławowi, przyjaciołom ze szkoły w Borkach, oraz wszystkim przybyłym. Szczęść Boże.

Ania i Jarek Janiszewscy