AKTUALNOŚCI \ Nowa para diecezjalna DK

 Szczęść Boże!

Podczas zbliżającego się Diecezjalnego Dnia Wspólnoty  Ruchu „Światło-Życie” w najbliższą sobotę  9 września br.,  w kościele pw. Św. Józefa w Płocku przy ul. Górnej 1, nastąpi przekazanie w obecności JE Biskupa Mirosława Milewskiego, posługi nowej parze diecezjalnej Diecezji Płockiej: Iwonce i Marianowi Morozom, dotychczasowej parze rejonowej Domowego Kościoła Rejonu Pułtuskiego. Jednocześnie odbędzie się przekazanie posługi nowym parom rejonowym:  Joli i Adamowi Przybyszom z Rejonu Ciechanowskiego oraz Adriannie i Krzysztofowi Falkowskim  z Rejonu Pułtuskiego

Podejmującym posługę parom życzymy światła Ducha Świętego, otwarcia na Jego działanie oraz radości z posługi na rzecz powierzonych im wspólnot i całego Ruchu „Światło-Życie”. Prosimy o modlitwę za nich i za wszystkich posługujących w naszym Ruchu.

Ustępującym  parom rejonowym Monice i Markowi Szyperskim z Rejonu Ciechanowskiego i Iwonce i Marianowi Morozom z Rejonu Pułtuskiego, dziękujemy za gorliwą i ofiarną posługę, za wierne stanie na straży charyzmatu pozostawionego nam przez Założyciela. Niech Pan Bóg wynagrodzi włożony w trakcie posługi trud i serce.

Pozdrawiamy serdecznie i do zobaczenia w Płocku :

Irenka i Andrzej Dołęga