PUŁTUSK \ Ada i Krzysiek Falkowscy nową parą rejonową DK rejonu pułtuskiego

Króluj nam Chryste!

Kochana Wspólnoto, większości z nas 1 września kojarzy się smutnie i melancholijnie. Powodów jest sporo, od powrotu do szkoły, pracy, po rocznice historyczne...

Natomiast 1 września 2017 roku wspólnota Oazy Rodzin z naszego rejonu przeżyła wyjątkowy wieczór. Spotkanie kręgu rejonowego uświetnił swoją obecnością nie tylko ks. Michał Podgórski – moderator rejonowy, lecz także dwie pary diecezjalne: Irena i Andrzej Dołęgowie z Przasnysza – zdający posługę i nowo wybrani – Iwona i Marian Morozowie.

Wszystko to z powodu wyborów nowej pary rejonowej w naszej wspólnocie. Głosowanie odbyło się z zachowaniem zasad KD. Wybory wygrała para z Borowej Góry Ada i Krzysiek Falkowscy.

Dotychczasowa para rejonowa podniosła poprzeczkę tak wysoko, że ich następcy nie mają łatwego zadania. Nowo wybrani w swoich pierwszych wypowiedziach zwrócili uwagę na potrzebę współpracy oraz na zadania ewangelizacyjne, jakie widzą przed naszą wspólnotą.

Ada i Krzysiek znani są ze swojego poświęcenia, wielokrotnie uczestniczyli w rekolekcjach formacyjnych, czasami jechali kilkukrotnie na takie same rekolekcje, żeby pociągnąć ze sobą parę, która znajdowała trudności w podjęciu decyzji o wyjeździe rekolekcyjnym. W minione wakacje uczestniczyli w rekolekcjach ewangelizacyjnych i umocnieni tymi przeżyciami rozpoczynają posługę w naszym rejonie.

Życzymy wszelkich łask, roztropności i pomocy Ducha Świętego.

Otoczmy nową parę rejonową swoją modlitwą.