PUŁTUSK \ Msza Święta rejonu rozpoczynająca rok pracy\ZDJĘCIA

W trzeci piątek września (15.09.2017) Domowy Kościół rejonu pułtuskiego spotkał się w parafii pw. św. Jana Pawła II w Pułtusku na uroczystej Eucharystii rozpoczynającej nowy rok pracy formacyjnej w kręgach DK.

Mszę sprawowali księża moderatorzy ksiądz Michał Podgórski – moderator rejonu pułtuskiego i kręgów działających przy pułtuskiej Bazylice oraz ksiądz Sławomir Stefański – moderator kręgów parafii Jana Pawła II. Ksiądz Sławomir wygłosił również homilię, w której podjął temat służby w nawiązaniu do hasła roku „Sługa Niepokalanej”.

Po Mszy Świętej animatorzy kręgów otrzymali świece oazowe. Nastąpiło też symboliczne przekazanie posługi pary rejonowej. Nowa para rejonowa – Adrianna i Krzysztof Falkowscy podziękowali Iwonie i Marianowi Morozom za dwa lata posługi w rejonie. Podkreślili, że były to lata bogate w doświadczenia religijne, mocno utwierdzające w Domowym Kościele i integrujące nas jako wspólnotę. W szczególności dziękowali za diakonię modlitwy oraz diakonię muzyczną – wizytówkę naszego rejonu.

Para rejonowa podała też ogłoszenia, które można przeczytać tu: domowykosciol-plock.pl/idcat.php

Oprawę Eucharystii przygotowały kręgi z parafii Jana Pawła II, oprawę muzyczną zespół „Ora et labora”.

Zapraszamy do oglądania zdjęć z tej uroczystości na naszym profilu na Facebooku.