PUŁTUSK \ Ogłoszenia – Msza rejonowa 20 października 2017 w Bazylice w Pułtusku

1. Dziękujemy Księdzu Proboszczowi za przyjęcie nas w Bazylice, dziękujemy kręgom za przygotowanie oprawy dzisiejszej Eucharystii.

2. W odniesieniu do listu pary krajowej w naszej diecezji ma powstać diakonia oaz rekolekcyjnych. Jeśli jest ktoś, kto chciałby służyć w czasie rekolekcji w różnych posługach jako organizator, animator, w diakonii wychowawczej lub muzycznej prosimy o zgłoszenia. Oczywiście nie oczekujemy natychmiastowej decyzji (chyba, że ktoś jest gotowy). Prosimy o przemodlenie i podjęcie odpowiednich decyzji.

3. W czasie ferii w dniach od 17 do 21 stycznia planowana jest organizacja rekolekcji diecezjalnych – ORAR II w Popowie. Będą to – zgodnie z zasadami rekolekcje czterodniowe. Przypominamy, że ORAR II przygotowuje do posługi animatorów kręgu. Prosimy o zgłaszanie chęci uczestniczenia w rekolekcjach.

4. Na 10 lutego 2018 r. planowany jest kolejny już bal bezalkoholowy. Prosimy o zarezerwowanie sobie tego dnia, dokładne informacje podamy w późniejszym terminie.

5. Na kolejną mszę rejonową zapraszamy 17 listopada 2017 r. o godzinie 19. 00 do Woli Kiełpińskiej.

6. Chcielibyśmy poinformować wszystkich, że powołaliśmy do pomocy w naszej posłudze parę łącznikową w Pułtusku. Bożenka i Krzysztof Wróblewscy zechcieli pomóc nam i przyjęli posługę pary łącznikowej. Dziękujemy im bardzo.

Zadania pary łącznikowej wg Zasad Domowego Kościoła:
– ściśle współpracuje z parą rejonową,
– jest odpowiedzialna za powierzone jej kręgi,
– przynajmniej raz w roku bierze udział w spotkaniach poszczególnych kręgów,
– bierze udział w spotkaniach kręgu rejonowego.

Ada i Krzysiek Falkowscy, pułtuska para rejonowa