CIECHANÓW \ REJONOWA MSZA ŚW. W STRZEGOWIE

REJONOWA MSZA ŚWIĘTA W STRZEGOWIE
18 MAJA 2018 r.
         W dniu 18 maja 2018 r. wspólnotową Eucharystię Domowego Kościoła przeżywaliśmy w parafii św. Anny w Strzegowie. Mszę sprawował Ksiądz Proboszcz Kanonik Józef Błaszczak oraz ksiądz Dariusz Nowotko. W homilii ksiądz Proboszcz nawiązał do zawierzenia swego życia i umiłowanie Jezusa tak jak św. Piotr. Dziękujemy księdzu Proboszczowi za budującą homilię i miłe przyjęcie , a księdzu Dariuszowi za duchową opiekę i wsparcie.
         Po nabożeństwie krąg DK ze Strzegowa zaprosił nas na Agapę, która odbyła się w atmosferze radości i jedności.
         Kochana Wspólnoto !!! Pragniemy podziękować rodzinom za tak liczne przybycie , za Waszą obecność,  modlitwę oraz postawę radości i jedności.
Chwała Panu !!!

Jola i Adam Przybysz