CIECHANÓW \ DIECEZJALNY DZIEŃ WSPÓLNOTY DK

DIECEZJALNY DZIEŃ WSPÓLNOTY W DOBRZYNIU NAD DRWĘCĄ

W dniu 09 czerwca 2018 r. Wspólnota Rodzin Domowego Kościoła diecezji płockiej spotkała się w parafii św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Dobrzyniu nad Drwęcą na Diecezjalnym Dniu Wspólnoty. Ponad 200 osób z całej diecezji gościły Rodziny DK rejonu rypińskiego. Z rejonu ciechanowskiego pojechały 22 osoby.
Tematem głównym była DIAKONIA i nasza POSŁUGA .Prezentowały się Diakonie : modlitwy, wyzwolenia, życia, muzyczna i oaz rekolekcyjnych z różnych rejonów. Wielkim ubogaceniem były świadectwa osób posługujących w tych diakoniach oraz świadectwa podejmowanych posług w małżeństwie, rodzinie, Kościele, wspólnocie i społeczeństwie.
Wielkim umocnieniem była wspólnotowa Eucharystia, której przewodniczył Moderator Ruchu Światło-Życie diecezji płockiej ksiądz Krzysztof Ruciński oraz Moderator Domowego Kościoła tejże diecezji ksiądz Andrzej Pieńdyk.
Dziękujemy Panu Bogu za dar wspólnoty i dar Domowego Kościoła Ruchu Światło – Życie!!!

Chwała Panu !!!