CIECHANÓW \ Rejonowa Msza Święta rozpoczynająca rok pracy w Domowym Kościele

Rejonowa Msza Święta  rozpoczynająca rok pracy w Domowym Kościele

W trzeci piątek września (21.09.2018) Domowy Kościół rejonu ciechanowskiego spotkał się w parafii  św. Piotra Apostoła w Ciechanowie na uroczystej Eucharystii rozpoczynającej nowy rok pracy formacyjnej w kręgach DK.

Mszę Świętą  sprawował Nowy Moderator Domowego Kościoła Rejonu ciechanowskiego Ksiądz Marek Michalski .  Oprawę przygotowały małżeństwa  kręgu  drugiego z parafii św. Piotra , które zaprosiły wszystkich na Agapę .

Podczas spotkania para rejonowa przedstawiła zadania Ruchu Światło-Życie związane z tematem roku ,,Młodzi w Kościele”. Omówione zostały propozycje rekolekcji organizowanych przez diecezję płocką w nadchodzącym roku . Przedstawiono również propozycję pary diecezjalnej zachęcającej do posługi w diakoniach ,szczególnie w diakonii rekolekcyjnej .

Chwała Panu !!!

Jola i Adam Przybysz