CIECHANÓW \ SPOTKANIE OPŁATKOWE RUCHU ŚWIATŁO – ŻYCIE Rejonu Ciechanów

SPOTKANIE OPŁATKOWE RUCHU ŚWIATŁO – ŻYCIE Rejonu Ciechanów
30 grudnia 2018 r.

Wspólnoty Domowego Kościoła i Oazy Młodzieżowej rejonu ciechanowskiego spotkały się w Niedzielę Świętej Rodziny - 30 grudnia 2018 r. w kościele św. Franciszka w Ciechanowie na uroczystej Mszy Świętej , dzieleniu się opłatkiem , radosnym kolędowaniu i Agapie. Oprawę Eucharystii przygotował krąg DK z parafii św. Franciszka i Młodzież Oazowa.
Po Mszy Świętej podczas wspólnej Agapy rozpoczęło się nasze kolędowanie. Radosny śpiew kolęd był dużym przeżyciem, czasem budowania jedności i wspólnoty Ruchu Światło - Życie.
Pragniemy gorąco podziękować naszym Moderatorom RŚ-Ż: ks. Markowi Michalskiemu, ks. Łukaszowi Kicińskiemu i ks. Grzegorzowi Makowskiemu za wsparcie i modlitwę. Księdzu Grzegorzowi w sposób szczególny za posługę muzyczną. Dziękujemy Rodzinom DK i naszej Drogiej Młodzieży RŚ-Ż za tak liczne przybycie !!!
Kochana Wspólnoto Ruchu Światło – Życie jeszcze raz dziękujemy za waszą obecność, modlitwę i zaangażowanie - zwłaszcza w głośny śpiew !

Chwała Panu !!!
Jola i Adam Przybysz