AKTUALNOŚCI \ Szczęście w miłości – spotkanie z p. Jackiem Pulikowskim

W dniu 27 kwietnia (sobota) 2019, w Golądkowie (aula internatu Zespołu Szkół Rolniczych), parafia Winnica, odbędzie się sesja z p. Jackiem Pulikowskim, zatytułowana:

Szczęście w miłości

Poruszone będą tematy:

• istota szczęścia człowieka
• miłość jako bezinteresowny dar z siebie
• trudności w budowie więzi
• komunikacja jako narzędzie budowy komunii osób
• różnice w przeżywaniu miłości
• sfera płciowość-płodność

Będzie też sesja pytań i odpowiedzi.

Godzinowe ramy spotkania to 10.00 – 17.00, z przerwą na obiad 13.00-14.00.

Będzie możliwość nabycia książek autorstwa p. Jacka Pulikowskiego.

Zgłoszenia

Zgłoszenia przyjmuje mailowo hanakowalczyk@gmail.com lub telefonicznie 504 319 697 Hanna Kowalczyk. Należy podać imię, nazwisko, adres, telefon, adres mailowy.

Główne koszty spotkania pokrywa Fundacja Nasza Winnica. Uczestników prosimy o pomoc w sfinansowaniu obiadu i przerw kawowych.

Prosimy zgłaszających się o wpłatę ofiary ok. 20 zł od osoby lub ok. 30 zł od małżeństwa lub narzeczeństwa, na konto: Parafia Rzymskokatolicka Matki Bożej Pocieszycielki Strapionych w Winnicy, pl. Jana Pawła II 3, 06-120 Winnica.

BANK PEKAO S.A. Oddział w Pułtusku, ul. 17 sierpnia 37, 06-100 Pułtusk;

W tytule przelewu napisać: Pulikowski i zgłaszane nazwisko/nazwiska

Golądkowo to wieś w parafii Winnica, 50 km na północ od Warszawy, przy drodze wojewódzkiej Pułtusk-Nasielsk.

Jacek Pulikowski

Jacek Pulikowski jest szczęśliwym mężem Jadwigi (od 1976 roku) i ojcem Marii, Jana i Urszuli, a od niedawna również teściem Marty i Artura. Od wielu lat zaangażowany w działalność Duszpasterstwa Rodzin i Poradnictwo Rodzinne. Jest wspólnie z przyjaciółmi założycielem i wieloletnim Prezesem Stowarzyszenia Rodzin Katolickich Archidiecezji Poznańskiej. Przez dwie kadencje był świeckim audytorem Rady do spraw Rodziny Episkopatu Polski. Autor poczytnych książek i artykułów w licznych czasopismach katolickich, oraz uczestnik audycji radiowych i telewizyjnych na tematy rodzinne (miłość, czystość, płciowość, ojcostwo, rodzicielstwo). Wszystkie jego książki wielokrotnie wznawiano w wielotysięcznych nakładach, a niektóre przetłumaczono na języki obce (Angielski, rosyjski, łotewski, litewski, białoruski). Nagrodzony nagrodą wydawców katolickich Feniks za kilka książek w serii: Jak wygrać… Popularny mówca spotykający się z młodzieżą, narzeczonymi, małżeństwami, nauczycielami, kapłanami i… teściami.

Zawodowo: dr inż. Jacek Pulikowski jest nauczycielem akademickim na uczelni technicznej – Politechnice Poznańskiej. Ponadto prowadzi zajęcia na Podyplomowym Studium Rodziny na Wydziale Teologicznym Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu.

Strona internetowa: http://jacekpulikowski.pl