AKTUALNOŚCI \ Jutrznia z DK na żywo na Facebooku

Módl się z Domowym Kościołem Diecezji Płockiej!

Zapraszamy Was do wspólnej modlitwy Jutrznią na żywo, łączmy się we wspólnocie Domowego Kościoła w tej modlitwie. Zapraszamy do uczestnictwa, lecz także do prowadzenia Jutrzni (zgłaszajcie się do par rejonowych).

Domowy Kościół Diecezji Płockiej codziennie o godz. 7 rano prowadzi na żywo modlitwę Jutrznią na swoim profilu na Facebooku.Teksty można znaleźć: www.brewiarz.pl zakładka Jutrznia.

Pierwszy raz modlitwę poprowadził w Niedzielę Palmową 5 kwietnia 2020 moderator diecezjalny Domowego Kościoła ks. Sławomir Stefański, w kolejne dni rodziny z DK i kapłani moderatorzy DK.

Niech będzie nas razem jak najwięcej, przekazujcie tę informację w swoich kręgach.

Polubcie fanpage Domowy Kościół Diecezji Płockiej na Facebooku i zapraszajcie swoich znajomych do polubienia strony.