\ Przyjedź na Oazę Modlitwy "Prawda, Krzyż, Wyzwolenie" w Golądkowie

Zapraszamy wszystkich,

- którzy już zdecydowali co do alkoholu, że „nie piją, nie kupują, nie częstują”
- i tych, którym myśl o podpisaniu deklaracji Krucjaty Wyzwolenia Człowieka wciąż zaprząta głowę
- lub chcieliby uzyskać więcej informacji o sztandarowym dziele Sługi Bożego ks. Franciszka Blachnickiego

na

Oazę Modlitwy pod hasłem

Prawda - Krzyż - Wyzwolenie

4-6 lutego 2022

w internacie Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Golądkowie, Golądkowo 41G, 06-120 Winnica.

Rekolekcje poprowadzi diecezjalny moderator KWC ksiądz Rafał Winnicki.

Zapraszamy wszystkich chętnych, szczególnie zainteresowanych Krucjatą Wyzwolenia Człowieka, mogą być również osoby z KWC spoza Ruchu Światło-Życie.

Zakwaterowanie: małżeństwa w samodzielnych pokojach z łazienką; osoby pojedyncze w pokojach 2-3 osobowych z łazienką.

W przypadku zgłoszeń rodzin z dziećmi będziemy organizować diakonię wychowawczą.

Zgłoszenia przyjmuje Hanna Kowalczyk, tel. 504 319 697.

Diakonia wyzwolenia diecezji płockiej