AKTUALNOŚCI \ Spotkanie kręgu diecezjalnego w Przasnyszu

14 października 2022 r. w Przasnyszu pary rejonowe wraz z parą diecezjalną i ks. moderatorem diecezjalnym spotkały się na pierwszym w tym roku kręgu diecezjalnym Domowego Kościoła.

Podczas spotkania małżonkowie modlili się i dzielili radościami i troskami ze swoich rejonów. Omawialiśmy zagadnienia związane z ROKIEM JUBILEUSZOWYM DOMOWEGO KOŚCIOŁA - ROKIEM ŁASKI OD PANA. Zastanawialiśmy się też nad pytaniami: na ile jesteśmy gotowi wyjść poza strefę swojego komfortu, by w perspektywie pełnionej posługi być dla innych świadkiem wartości wobec charyzmatu Ruchu; jakie widzimy najistotniejsze wyzwania, kierunki i sprawy do podjęcia w najbliższym czasie we wspólnocie DK, w naszych rejonach?

Dziękujemy za gościnność i miłe przyjęcie księdzu Pawłowi Grąbczewskiemu - moderatorowi rejonowemu oraz parze rejonowej rejonu przasnyskiego.