RYPIN \ Rypin - Spotkanie opłatkowe 2022

W dniu 30 grudnia 2022 przeżywaliśmy Rejonowe Spotkanie Opłatkowe w Parafii Św. Stanisława Kostki w Rypinie.

Bardzo dziękujemy za tak liczne przybycie małżeństw na nasze wspólne kolędowanie.

Rozpoczęliśmy ten szczególny czas uczestnictwem we mszy św., którą celebrowało czterech księży pod przewodnictwem proboszcza naszej parafii ks. Jacka Lubińskiego.

Następnie przeszliśmy do domu parafialnego, gdzie po odczytaniu fragmentu Ewangelii św. Łukasza przez moderatora rejonu ks. Łukasza Kicińskiego i przełamaniu się opłatkiem, złożeniu życzeń oraz śpiewaniu kolęd, cieszyliśmy się z narodzin maleńkiej Dzieciny. Był to czas bliskiego spotkania się wspólnoty.

Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w tym dniu za ich bezinteresowną pomoc, za dobre serca otwarte na służbę równi - równym.

Pozdrawiamy serdecznie i życzymy na nadchodzący Rok 2023 wielu Łask Bożych, opieki Maryi, zdrowia i spokoju.

W posłudze pary rejonowej Mirka i Zbyszek.