AKTUALNOŚCI \ Krąg diecezjalny w Ciechanowie

28 kwietnia 2023 r. pary rejonowe wraz z parą diecezjalną i księdzem Sławomirem Stefańskim moderatorem diecezjalnym spotkały się w Ciechanowie na kolejnym kręgu diecezjalnym Domowego Kościoła.

Podczas spotkania małżonkowie modlili się i dzielili radościami i troskami z rejonów DK diecezji plockiej.

Dzielili się też refleksjami dotyczącymi referatu ks. Marka Sędka moderatora generalnego Ruchu Światło-Życie wygłoszonego na 48. Kongregacji Odpowiedzialnych na Jasnej Górze.

Para decezjalna przedstawiła istotne informacje ze spotkania diakoni jedności w Miszewie Murowanym oraz z DWDD w Drohiczynie.

Pary rejonowe przedstawiły informacje dotyczące organizacji jubileuszowej pielgrzymki DK do Częstochowy.

Uczestnicy dziękują za gościnność i miłe przyjęcie proboszczowi parafii pod wezwaniem Św. Franciszka z Asyżu - ks. Andrzejowi Bytnerowi, moderatorowi rejonowemu ks. Arkadiuszowi Sikorskiemu oraz parze rejonu ciechanowskiego - Barbarze i Tadeuszowi Wieczorkom.

Więcej zdjęć na https://www.facebook.com/profile.php?id=100064323956362