AKTUALNOŚCI \ Domowy Kościół na antenie KRDP

W maju 2023 przedstawiciele Domowego Kościoła dwukrotnie gościli w audycji "Świętość w codzienności" w Katolickim Radiu Diecezji Płockiej.

25 maja dzielili się świadectwem trwania w Krucjacie Wyzwolenia Człowieka członkowie Diecezjalnej Diakonii Wyzwolenia: ks. Rafał Winnicki - moderator, Iwona Moroz, Hanna Kowalczyk, Krzysztof Wróblewski. Audycję prowadził ks. Paweł Czarnecki.

Audycję można odsłuchać tu: krdp.fm/wp-content/uploads/2023/05/SWC-25-05-2023-KWCLQ.mp3

-----

11 maja para rejonowa Aneta i Robert Cichoccy z Płocka z ks. moderatorem Krzysztofem Cymermanem dzielili się świadectwem formacji w Domowym Kościele. Audycję można odsłuchać tu: krdp.fm/wp-content/uploads/2023/05/SWC-11-05-2023-DomowyKosciollq.mp3