AKTUALNOŚCI \ Rekolekcje wakacyjne - ORAR I st.

W przepięknym otoczeniu przyrody w Zakopanem w dniach 14-18.07.2023 r. odbyły się rekolekcje formacyjne ORAR I. Uczestniczyło w nich 12 małżeństw Domowego Kościoła z Polski i Litwy.

Spotkania, konferencje, katechezy, wspólna modlitwa, Eucharystia wypełniły czas rekolekcji. Był to czas jedności i wzrostu we wspólnocie.

ORAR poprowadził ks. moderator Krzysztof Stawicki oraz para diecezjalna Jolanta i Adam Przybysz. Diakonii wychowawczej podjęli się Gosia i Piotr oraz Basia z diakonii muzycznej, którzy sprawowali opiekę nad dziećmi, organizowali wspólne zabawy, śpiew oraz odważne wędrowanie po szlakach: Dolinie Strążyskiej, Ku Dziurze i Ścieżce pod Reglami.

Zdjęcia można znależć na na Facebooku na profilu Domowy Kościół Diecezji Płockiej