AKTUALNOŚCI \ Podsumowanie pracy rocznej w Częstochowie

Liczna grupa z płockiej diecezji uczestniczyła w krajowym podsumowanie pracy rocznej Domowego Kościoła w Częstochowie w dniach 8-10 września 2023.

Nastąpiło oficjalne przekazanie posługi pary diecezjalnej DK diecezji płockiej. Posługę przyjęli Mirosława i Zbigniew Chrzanowscy, zaś Jolanta i Adam Przybyszowie zakończyli 3-letni okres pracy.

Na zdjęciach oprócz par diecezjalnych – byłej i obecnej – widzimy Reginę i Dariusza Borkowskich, członków kręgu krajowego DK, wieloletnich skarbników DK oraz ks. Sławomira Stefańskiego kończącego posługę moderatora diecezjalnego DK.

Rodziny Domowego Kościoła otaczają i wspierają nową parę oraz nowego księdza moderatora modlitwą. Życzą wielu łask Bożych i prowadzenia Ducha Świętego.

Dziękują Jolancie i Adamowi Przybyszom za pełnioną trzyletnią posługę oraz ks. Sławomirowi Stefańskiemu za 5-letnią posługę.