AKTUALNOŚCI \ 4 grudnia 2023 odszedł do Pana śp. Janek Gałka.

4 grudnia 2023 odszedł do Pana śp. Janek Gałka.

Wraz z swoją żoną Bożenką należą do wspólnoty Domowego Kościoła rejonu rypińskiego. Pełnili posługę pary animatorskiej, pary rejonowej oraz w latach 2011-2014 posługiwali jako para diecezjalna.

Janek i Bożenka przez wiele lat organizowali i prowadzili rekolekcje formacyjne organizowane przez diecezję płocką.

Janku, dziękujemy Ci za twoją posługę, za wszelkie dobro, którym nas obdarowałeś, ciepło i uśmiech dla każdego, kogo spotkałeś na swojej drodze.

Dziękujemy za twoją gotowość „do posiadania siebie w dawaniu siebie”.

Spoczywaj w pokoju.

..................................................................................................

Pożegnanie śp. Janka Gałki odbędzie się w czwartek 7 grudnia 2023 r. w kościele parafialnym w Dobrzyniu nad Drwęcą o godz. 13.00. Modlitwa różańcowa będzie odmawiana we wtorek o godz. 18.00 i w środę o godz. 19.00 w Domu Pogrzebowym w Dobrzyniu przy ul. Sportowej 3 oraz w dniu pogrzebu o godz. 12.15.