PRZASNYSZ \ Opłatkowe spotkanie i Święto Moderatora.

W Niedzielę Chrztu Pańskiego 7 stycznia, nasza wspólnota Domowego Kościoła Rejonu Przasnyskiego w serdecznej i ciepłej atmosferze (pomimo chłodu za oknem) uczestniczyła w spotkaniu opłatkowym. W tym dniu było również Święto Moderatora. Z wielką wdzięcznością podziękowaliśmy więc naszym moderatorom: księdzu Pawłowi Grąbczewskiemu – moderatorowi naszego Rejonu oraz księdzu proboszczowi Andrzejowi Maciejewskiemu – moderatorowi kręgu pw. Św. Andrzeja Apostoła.

Punktem kulminacyjnym tego ważnego, corocznego wydarzenia był udział w Eucharystii. Była to jednocześnie Świąteczna Eucharystia wszystkich parafialnych wspólnot, których liderzy w tym dniu spotkali się z księdzem proboszczem również na spotkaniu opłatkowym. To Eucharystyczne i późniejsze spotkanie w salce katechetecznej było wzorcowym potwierdzeniem wizji parafii propagowanej przez ks. Franciszka Blachnickiego, jako wspólnoty – wspólnot.

Chwała Panu za ten piękny czas spotkania z Bogiem, wspólnotą DK i parafialnymi wspólnotami.