PRZASNYSZ \ Animatorzy rozpoczęli kolejny rok formacyjny w rejonie przasnyskim

23.10, w parafii św. Wojciecha, po nabożeństwie różańcowym i wieczornej Eucharystii spotkaliśmy się na pierwszym w nowym roku formacyjnym 2023/24 kręgu  Domowego Kościoła  naszego przasnyskiego rejonu.

W spotkaniu uczestniczył ks.Paweł Grąbczewski -  Moderator naszej wspólnoty, para rejonowa- Krysia i Andrzej oraz animatorzy sześciu kręgów.

W serdecznej i braterskiej atmosferze podzieliliśmy się radościami i troskami wypływającymi z naszej posługi animatorskiej, rozważaliśmy Słowo Boże polecając na modlitwie naszych kapłanów, Ojczyznę,  wszystkie małżeństwa przynależące do wspólnoty Domowego Kościoła.

Krysia i Andrzej zapoznali nas z kalendarzem rozpoczętego nowego roku formacyjnego, który przeżywamy pod hasłem: " Kościół Żywy ", przekazali ważne informacje zachęcając do aktywnego udziału wszystkich członków DK w planowanym RDW, a także włączania się do różnych posług( diakonii).

Spotkanie zakończyło się błogosławieństwem Bozym udzielonym nam przez  naszego ks.Moderatora.

Chwała Panu za ten piękny czas spotkania...