AKTUALNOŚCI \ Spotkanie kręgu diecezjalnego

26 stycznia 2024 r. w Płocku miało miejsce kolejne spotkanie kręgu diecezjalnego. W parafii pw. św. Bartłomieja Apostoła serdecznie wszystkich przyjęli Aneta i Robert Cichoccy.

Na początku małżonkowie dzielili się radościami i troskami w swoich rejonach. Zwracali uwagę na wydarzenia, które wpływają na budowanie jedności w rodzinach i w rejonie.

W spotkaniu uczestniczyła para filialna – Beata i Krzysztof Krawczykowie, którzy razem z innymi modlili się, dzielili doświadczeniami z posługi, a także rozumieniem posłuszeństwa i poczucia odpowiedzialności za wspólnotę.

Na koniec para diecezjalna przekazała kilka istotnych informacji o wydarzeniach, które czekają wspólnotę w najbliższym czasie.

Na spotkaniu panowała rodzinna atmosfera, a to dzięki życzliwości i odpowiedzialności pary prowadzącej – Mirki i Zbyszka Chrzanowskich oraz moderatora – ks. Marka Piątkiewicza.