AKTUALNOŚCI \ Dziękujemy :-)

Bożenko i Janku!

Kochana paro diecezjalna!

W Liście na XVIII Międzynarodowy Kongres Rodziny w 1994 r. Jan Paweł II stwierdził, że: "Rodzina jest prawdziwym fundamentem społeczeństwa i stanowi jedno z najcenniejszych dóbr ludzkości. Jest środowiskiem posiadającym najlepsze warunki do przekazywania wartości religijnych i kulturowych, które pomagają człowiekowi w ukształtowaniu własnej tożsamości. Dzisiaj instytucja rodziny przeżywa kryzys i jest także narażona na liczne niebezpieczeństwa, których celem jest pomniejszenie jej świętej godności i jej szczególnego znaczenia, jakie posiada w Kościele i społeczeństwie. Potrzeba więc odważnej i ofiarnej współpracy wszystkich ludzi dobrej woli, aby rodzinie współczesnej pomóc odkryć piękno i wielkość jej powołania: powołania do miłości i służby życiu."

W imieniu wspólnoty Domowego Kościoła z okazji przekazania przez Was, Bożenko i Janku, posługi pary diecezjalnej dziękujemy Wam za to, że odważnie i ofiarnie pełniliście posługę wobec rodzin Domowego Kościoła, że staraliście się pomóc w odkryciu piękna i wielkości powołania rodzin – powołania do miłości i służby życiu.

Dziękujemy za wasz trud i poświęcenie. Liczymy, że nadal będziecie nas wspierać dając piękne świadectwo Waszej miłości małżeńskiej.

Z wyrazami wdzięczności wspólnota Domowego Kościoła