AKTUALNOŚCI \ Rekolekcje Iº w Popowie-Letnisko koło Serocka

REKOLEKCJE OAZOWE RODZIN I0

Domowy Kościół Diecezji Płockiej serdecznie zaprasza na Rekolekcje I stopnia wszystkich chętnych członków i sympatyków Domowego Kościoła. Rekolekcje organizowane są  w Ośrodku Charytatywno-Szkoleniowym ,,Caritas” w Popowie-Letnisko koło Serocka położonym w pięknym sosnowym lesie w pobliżu Zelewu Zegrzyńskiego w terminie od 11.07.2015 do 26.07.2015.

Główne cele:

Duchowe przeżycie Rekolekcji zgodnie z programem Domowego Kościoła

pod opieką Kapłana Moderatora.

Wypoczynek rodzinny.

Dla uczestników zapewniamy:

Pobyt w 2 i 3 – osobowych pokojach z łazienkami.

Fachową opiekę Diakonii wychowawczej w czasie zajęć rodziców.

Plac zabaw na powietrzu z atestowanymi urządzeniami zabawowymi.

Specjalną salę pełną gier i zabawek dla dzieci.

Możliwość korzystania z bilardu i piłkarzyków w sali bilardowej.

Możliwość korzystania z odkrytych basenów do kąpania z uzdatnianą wodą dla dzieci i dorosłych.

Możliwość korzystania z boisk do gry w piłkę nożną i siatkową.

Możliwość korzystania z nieodpłatnego monitorowanego parkingu dla samochodów osobowych.

Wspólne grillowanie w trakcie trwania turnusu.

Ponadto w czasie wolnym od zajęć skorzystać można:

Ze zorganizowanej pięknej plaży (6 km od ośrodka) nad Zalewem Zegrzyńskim z opieką ratowników WOPR.

Z jazdy konnej w stadninie znajdującej się około 2 km od ośrodka.

Za dodatkową opłatą, istnieje możliwość:

Korzystania z jacuzzi i sauny fińskiej w ośrodku.

Zorganizowania wycieczki z przewodnikiem do Warszawy.

Zorganizowania spływu kajakowego wodami Zalewu z instruktorem dla dorosłych z dziećmi.

Opłaty:

Dorośli i dzieci powyżej 12 lat - 1050 zł/osobę. Dzieci do 3 lat – bezpłatnie, Dzieci 3-12 lat – 650 zł/osobę.

Kartę uczestnika i zaliczkę w wysokości 800 zł od rodziny, należy złożyć i wpłacić do dnia 31.01.2015 r. Pozostałą kwotę można wpłacić w równych ratach miesięcznych lub jednorazowo najpóźniej w dniu przyjazdu na Rekolekcje. Wypełnioną kartę uczestnika, podpisaną przez Parę Rejonową, przesyłamy na adres e-mail hwrzesniewska@wp.pl lub pocztą na adres Henryka i Stanisław Wrześniewski, Miszewo Murowane ul. Południowa 19, 09-470 Bodzanów

a zaliczkę przelewem na r – k bankowy nr 74 2490 0005 0000 4000 5315 5097

Z błogosławieństwem Bożym zapewniamy o modlitwie i prosimy o nią

Organizatorzy:

Henia i Stanisław Wrześniewscy tel. 723273181