AKTUALNOŚCI \ Kochana paro diecezjalna- Irenko i Andrzeju!

Drogo wspólnoto Domowego Kościoła!
W dniu 24.04.2015 r. odeszła do Pana w wieku 78 lat Elżbieta Wróblewska - mama Irenki Dołęga. Pogrzeb odbędzie się w najbliższą sobotę 25.04.2015 o godz. 11.00 w Kościele Ojców Pasjonistów p.w. Św. Stanisław Kostki w Przasnyszu przy ul. Piłsudskiego.

Kochana paro diecezjalna- Irenko i Andrzeju!
W tej ważnej chwili Waszego życia jako wspólnota Domowego Kościoła naszej diecezji jesteśmy z Wami. Otaczamy Was modlitwą prosząc Boga by śmierć śp. Elżbiety była czasem umocnienia wiary. Przeżywając okres wielkanocny uświadamiamy sobie przecież, że Chrystus po to umarł i zmartwychwstał, aby pokonać grzech, śmierć i szatana. To zwycięstwo Jezusa daje nadzieję każdemu z nas, że nasze życie nie jest dziełem przypadku i cały czas, dzień po dniu, zdążamy do domu Ojca. Niech ta nadzieja przenika Wasze serca.

Z pamięcią w modlitwie
Domowy Kościół Diecezji Płockiej