AKTUALNOŚCI \ Krąg diecezjalny w Płońsku

KRĄG DIECEZJALNY DOMOWEGO KOŚCIOŁA PO RAZ KOLEJNY W GOŚCINNYM PŁOŃSKU

W piątkowy wieczór parafia Michała Archanioła w Płońsku gościła moderatorów i pary rejonowe z całej diecezji. W spotkaniu uczestniczyła para filialna z Warszawy Ania i Grzegorz Śliwowscy.

Członkowie małżeńskiej gałęzi Ruchu Światło – Życie podzielili się efektami pracy formacyjnej w swoich rejonach i kręgach. Był czas na wspólną modlitwą, wymianę doświadczeń i wspomnienia z listopadowych rekolekcji dla animatorów w Soczewce.

Ksiądz Andrzej Pieńdyk - Moderator Domowego Kościoła DP zaprezentował priorytety formacyjne związane z Nadzwyczajnym Rokiem Jubileuszowym Miłosierdzia.

Irenka i Andrzej Dołęgowie -(para diecezjalna DK) podziękowali za pracę w rejonach, przedstawili bogatą ofertę rekolekcji i inicjatyw duszpasterskich związanych z rozpoczynającym się Rokiem Miłosierdzia.