AKTUALNOŚCI \ Paczka Miłosierdzia

Domowy Kościół Diecezji Płockiej w rozpoczynającym się Roku Miłosierdzia przed Świętami Bożego Narodzenia będzie organizował potrzebującym rodzinom PACZKI MIŁOSIERDZIA.

Małżeństwa każdego kręgu w okresie przedświątecznym zgodnie z zasadami Ruchu „Światło – Życie” przeprowadzą w swoim parafialnym środowisku wyprawę otwartych oczu, w wyniku której podejmą działanie mające na celu udzielenie duchowego i materialnego wsparcia potrzebującym rodzinom.

Małżeństwa Domowego Kościoła posiadają doświadczenie w takiej posłudze poprzez dotychczasowe zaangażowanie w wielu działaniach podejmowanych na przykład w parafialnych kołach Caritas, w Szlachetnej Paczce i innych tego typu posługach.

W tym roku pragniemy, aby KAŻDY krąg Domowego Kościoła na miarę posiadanych możliwości zaangażował się w płynące z serca miłosierne dzieło pomocy bliźniemu.