PUŁTUSK \ Ogłoszenia – Msza rejonowa 15 września 2017 r. w parafii św. JP II w Pułtusku

Ogłoszenia – msza rejonowa 15 września 2017 r.

1. Dziękujemy Iwonie i Marianowi Morozom za dwa lata posługi w rejonie. Były to lata bogate w doświadczenia religijne, mocno utwierdzające w Domowym Kościele i integrujące nas jako wspólnotę. Dziękujemy szczególnie za diakonię modlitwy i diakonię muzyczną, która jest wizytówką naszego rejonu.

2. Dziękujemy Księdzu Proboszczowi i kręgom z parafii Jana Pawła II za przyjęcie nas i posługiwanie w czasie dzisiejszej Eucharystii.

3. Dziękujemy wszystkim za zaufanie i powierzenie nam posługi pary rejonowej. Nie jest to dla nas zadanie łatwe i na pewno będziemy potrzebowali od Was wsparcia w różnych działaniach. Prosimy o pomoc, a szczególnie o wsparcie modlitewne.

4. Ponieważ Domowy Kościół jest ruchem rekolekcyjnym i rekolekcje są fundamentem naszej formacji, dlatego szczególną rolę będziemy przywiązywali do realizacji tego zobowiązania. Chcielibyśmy, aby na comiesięcznych mszach rejonowych pojawiało się jedno lub dwa świadectwa dawane przez uczestników rekolekcji. Prosimy o zgłaszanie się chętnych do powiedzenia świadectwa w przyszłym miesiącu.

5. Na kolejną mszę rejonową zapraszamy do Bazyliki 20 października 2017 r. na godzinę 19. Kręgi działające przy Bazylice prosimy o posługę w czasie mszy.

6. Ponieważ będziemy nadal rozprowadzać Listy Domowego Kościoła dzisiaj po mszy czekamy na deklarację który krąg ile listów będzie odbierał. Będziemy zamawiali tylko zadeklarowaną liczbę gazet.

7. Moderator diecezjalny planuje organizację wyjazdu do Irlandii na Światowe Spotkanie Rodzin z papieżem Franciszkiem. Ewentualny wyjazd miałby miejsce w sierpniu 2018 r. Chcielibyśmy wiedzieć, czy ktoś z Was jest zainteresowany takim wyjazdem. Nie możemy podać żadnych konkretów, ponieważ jest to na razie wstępne rozeznanie, czy są chętni na tego rodzaju wyjazd.

8. Chcielibyśmy także zapytać Was, czy macie jakieś problemy z pracą formacyjną w kręgach, czy potrzebujecie ewentualnie jakiś materiałów do pracy. Czekamy także na zaproszenia na spotkania. Na wszystkie sugestie, zapytania i potrzeby czekamy po mszy lub udostępnimy kontakty telefoniczne do nas.

Podajemy nasz nowy mail: dk.rejon.pultusk@wp.pl

Bóg zapłać za wspólne spotkanie i modlitwę.

Ada i Krzysiek Falkowscy, pułtuska para rejonowa