CIECHANÓW \ MSZA ŚW. NA ROZPOCZĘCIE ROKU PRACY DK

W trzeci piątek września (15.09.2017) Domowy Kościół rejonu ciechanowskiego spotkał się w parafii pw. św. Józefa w Ciechanowie na uroczystej Eucharystii rozpoczynającej nowy rok pracy formacyjnej w kręgach DK.
        Mszę sprawował moderator kręgu działającego przy ciechanowskiej Farze ksiądz Kanonik Proboszcz Zbigniew Adamkowski .  Oprawę przygotowały małżeństwa kręgu z parafii św. Józefa , które zaprosiły wszystkich na Agapę.
        Po Mszy Świętej nastąpiło  symboliczne przekazanie posługi pary rejonowej. Nowa para rejonowa – Jolanta i Adam Przybysz podziękowali Monice i Markowi Szyperskim za trzy lata posługi w rejonie. Podkreślili, że były to lata bogate w doświadczenia religijne, mocno utwierdzające w Domowym Kościele i integrujące nas jako wspólnotę. W szczególności dziękowali za  nowo powstałą w rejonie diakonię modlitwy .
        Para rejonowa podała też ogłoszenia, które  dotyczyły w szczególności podjęcia modlitwy z prośbą o wzbudzenie w rodzinach DK intencji wyjazdu na rekolekcje. Przedstawili również statystyki Centrali DK dotyczące naszego Ruchu w kraju i w diecezji.