CIECHANÓW \ KRĄG REJONOWY DOMOWEGO KOŚCIOŁA

W sobotę 21 października 2017 r.  odbył się pierwszy w nowym roku formacyjnym Rejonowy Krąg Domowego Kościoła  w parafii św. Piotra Apostoła w Ciechanowie.
         Pary animatorskie 5 kręgów DK z Ciechanowa , z Mławy , Janowca, Malużyna i Strzegowa spotkały się wraz z Moderatorem rejonu ks. Patrykiem Zawadzkim, aby podzielić się pracą w kręgach, świadectwem przeżytych rekolekcji wakacyjnych oraz ustalić zadania na kolejny rok formacyjny, którego tematem są słowa "Służę więc jestem". Krąg rejonowy prowadzili Jola i Adam Przybysz – nowa para animatorska rejonu Ciechanów.
         Podczas spotkania przeanalizowaliśmy List Kręgu Centralnego na dany rok , omówiliśmy postawę diakonijną uczestników DK oraz plan pracy rocznej w diecezji i w rejonie ciechanowskim. Naszym priorytetem jest udział małżeństw w rekolekcjach formacyjnych DK oraz postawa służby w Ruchu Światło – Życie.
          Omówiony został także program najbliższego Rejonowego Dnia Wspólnoty w rejonie , który odbędzie się 09 grudnia 2017 r. w parafii Matki Bożej Królowej Polski w Mławie , od godz. 9.00. do godz. 15.00.  Już teraz zapraszamy na to spotkanie wszystkie rodziny z Domowego Kościoła i nie tylko, gdyż planowane jest rozpoczęcie pracy formacyjnej z nowymi małżeństwami ( szczególnie z Mławy i okolic ), zainteresowanymi korzystaniem z charyzmatu naszego Ruchu w budowaniu lepszych relacji w małżeństwach i rodzinach oraz w wymiarze duchowym z samym Bogiem.