PUŁTUSK \ Msza rejonowa 16 lutego 2018 w Popowie Kościelnym

W trzeci piątek lutego tj. 16.02.2018 o godz. 19 kręgi Domowego Kościoła rejonu pułtuskiego modliły się na Eucharystii w Sanktuarium Matki Nadziei w Popowie Kościelnym. Mszę Świętą odprawił ks. Michał Podgórski, wygłosił także homilię, której głównym tematem była pokora.

Oprawę muzyczną zapewniła diakonia muzyczna "Ora et labora", w liturgię włączył się krąg z Popowa.

Po Mszy św. proboszcz Popowa ks. Remigiusz Stacherski przedstawił historię i znaczenie Całunu Turyńskiego, którego kopia znajduje się w popowskiej świątyni.

Z kolei zebrani wysłuchali głębokiego i poruszającego świadectwa Wioli Brodowskiej, która podzieliła się przeżyciami z ORAR-u II st.w Popowie w dniach 17 – 21 stycznia 2018.

Ogłoszenia pary rejonowej Ady i Krzyśka Falkowskich oraz wspólne odśpiewanie pieśni w kręgu zakończyło piątkowe spotkanie rejonu.