DIAKONIE \ Wydarzenia cykliczne prowadzone przez rejonowe Diakonie Wyzwolenia:

Winnica. W każdą pierwszą niedzielę miesiąca w kościele w Winnicy o godz. 15 jest odprawiana Msza Św. w intencji trzeźwości, a po niej wystawienie Najświętszego Sakramentu i rozważanie/ modlitwa w intencji trzeźwości przygotowane i prowadzone przez członków Diakonii Wyzwolenia rejonu pułtuskiego.

Dobrzyń n. Drwęcą. W każdy pierwszy wtorek miesiąca o godz. 17.30 (przed Mszą Św. wieczorną o 18.00) w par. św. Katarzyny w Dobrzyniu nad Drwęcą członkowie Diakonii Wyzwolenia rejonu rypińskiego prowadzą różaniec o trzeźwość w rodzinach. Uczestniczą w tym nabożeństwie (są zapraszani) także członkowie grup AA i AlAnon.

− Poniatowo. W każdą trzecią niedzielę miesiąca po Mszy Św. o godz. 11 w parafii św. Floriana w Poniatowie Diakonia Wyzwolenia rejonu rypińskiego prowadzi różaniec w intencji trzeźwości.

− Lutocin. Raz w miesiącu w Lutocinie podczas Mszy Św. o godz. 17 członkowie Diakonii Wyzwolenia rejonu rypińskiego modlą się w intencji trzeźwości, po Mszy uczestniczą w spotkaniu formacyjnym Diakonii.

− Nasielsk. Raz w miesiącu w parafii św. Wojciecha w Nasielsku o godz. 19 jest odprawiana Msza Św. w intencji trzeźwości i wyzwolenia od wszelkich uzależnień. Termin jest podawany z wyprzedzeniem na profilu parafii i profilu Domowego Kościoła Rejonu Pułtusk na Facebooku.