AKTUALNOŚCI \ Noc Walki o błogosławieństwo dla Polski 23 kwietnia

Jako DK współtworzymy Noc Walki o błogosławieństwo dla Polski 23 kwietnia 2022 w Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Płocku.

„Polskę szczególnie umiłowałem”

Zapraszamy na „Noc walki duchowej o błogosławieństwo dla Polski"

23 kwietnia od godz. 20.00 do godz. 4.00 - 24 kwietnia w Święto Miłosierdzia.

Wspólnotę Domowego Kościoła zapraszamy szczególnie na godz. 22.00, będzie to nasz czas modlitwy i adoracji.

Będziemy mieli wyjątkową szansę na modlitwę w wigilię Święta Miłosierdzia Bożego w miejscu objawienia Jezusa Miłosiernego Siostrze Faustynie, gdzie obecnie Zgromadzenie Sióstr Matki Bożej Miłosierdzia buduje Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Płocku.

Nasza Ojczyzna staje przed ogromnymi wyzwaniami i zagrożeniami. Wykorzystajmy ten czas na modlitwę, porzucając podziały i uprzedzenia, wspólnie błagając Boga o błogosławieństwo dla Polski.

Organizatorami wydarzenia są Wojownicy Maryi, Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Płocku, Zgromadzenie Sióstr Matki Bożej Miłosierdzia, Rycerze Jana Pawła II, Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży, Domowy Kościół, Katolicka Odnowa w Duchu Świętym. Zapraszamy wszystkich.

Warto wziąć ze sobą karimaty oraz coś do picia i jedzenia. Parking na terenie miasta, przy ulicach wokół Sanktuarium Miłosierdzia Bożego.